Blacklight RetributionOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Zombie Studios tarafından geliştirilen “Blacklight Retribution” adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunacağız. Blacklight Retribution oyunu, macera oyunları içerisindeki yerini almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Blacklight Retribution oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçin. Son derece zorlu görevleri hızlı bir şekilde bitirmeniz gerekiyor. Oyunda bir çok silaha yer verilmiş. Görevleri bitirmek için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekiyor.

backlight retribution oyunu

Backlight retribution oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde yapılmıştır. Karakter ve mekan tasarımları etkileyici olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Çift çekirdekli cpu, 2 gb ram, Geforce 8xxx serisi ekran kartı ve 8 gb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Blacklight Retribution oyununu önerebiliriz. Oyunu görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Blacklight Retribution Oyun indir