BoogeymanOyun indir sitemiz bu günkü oyun incelemesinde Barry McCabe tarafından geliştirilerek “Boogeyman” adlı oyunun demo sürümünü paylaşacağız. Boogeyman oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Korku ögesi oyunda ön planda tutuluyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza oyunindir.biz.tr ayrıcalığı ile taşımak için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Boogeyman oyunu demo sürümünü kendi yükledikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyunumuza geçin. Oyunda sekiz yaşındaki Thomas’ın hikayesi konu alınıyor. Oyunda karakterimizin ailesi ucuz bir eve taşınır. Fakat evde geceleri beklenmedik olaylar olur.

Boogeyman

Boogeyman oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Karakterler oldukça başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2 GHZ çift çekirdekli işlemci, 4 GB RAM, 512 MB ekran kartı ve 600 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon ve aksiyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine boogeyman oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Boogeyman Oyun indir