Call of Duty DawnvilleOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Call of Duty indir kategorisinde yer alan Call of Duty Dawnville adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunacağız. Call of Duty Dawnville oyunu savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Call of Duty Dawnville oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçmeniz gerekiyor. Oyunumuzda ikinci dünya savaşı konu almaktadır. Amerikan, İngiliz ve Sovyet birliklerini kullanarak Alman güçlerine saldıracağız. Bunun için iyi bir savaş stratejisi belirlemeniz gerekiyor.

call of duty dawnville oyunu

Call of duty dawnville oyununun görsel ve ses efektleri diğer sürümlerde olduğu gibi gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Karakter ve mekan tasarımları gerçeğine uygun bir şekilde dizayn edilmiş. Ses efektleri ise bizi oyunun içindeymişiz gibi hissettiriyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium III veya Athlon 700 mhz işlemci, 128 Mb Ram ve 190 Mb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Call of Duty Dawnville oyununu önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz üzere oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Call of Duty Dawnville oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor. Açılan sayfada yeşil renkteki download now butonuna tıklayın ve bir süre sonra otomatik olarak inecektir.

Download : Call of Duty Dawnville Oyun indir