Call Of DutyOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Call Of Duty indir kategorisinde bulunan ve Infinity Ward firması tarafından geliştirilen “Call Of Duty 1″ oyunun incelemesini yapacağız. Call Of Duty 1 oyunu, Call Of Duty oyunlarının birinci serisi olan bir savaş oyunudur. Sizleri daha fazla heyecanlandırmadan Call Of Duty 1 oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Call Of Duty 1 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Call Of Duty 1 oyunu savaş oyunlarının içersinde bulunmaktadır. Call Of Duty 1 oyununda Alman ordularını mağlup edebilmek için elinizden geleni yapmanız gerekmektedir. Call Of Duty 1 oyununun demo sürümünde Almanlara karşı Sovyet Rusya, İngiltere ve Amerika’nın birlik olduğu görülmekte.

Call Of Duty

Call Of Duty 1 oyunundaki Teknoloji ve silahlar üst seviyededir. Oyun tasarımcıları Call Of Duty oyunu için büyük emek harcadığı belli oluyor. Call Of Duty oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyundaki karakterlerin, araçların ve mekanların tasarımları neredeyse kusursuz. Ses efektleri ise Call Of Duty oyununu daha heyacanlı bir hale getirmeye yetiyor.

Call Of Duty

Call Of Duty 1 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için P3 700 mhz işlemci veya Amd 700 mhz işlemci, 128mb ram ve 190 Megabyte ram gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacını olacaktır.

Sonuç olarak savaş ve strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Call Of Duty” oyununu önerebilirim. Call Of Duty oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Call Of Duty oyununun demo sürümünü aşağıda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download : Call Of Duty Oyun indir