chivalry medieval warfareOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Torn Banner Studios tarafından geliştirilen “Chivalry: Medieval Warfare” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr ziyaretçileri ile paylaşacağız. Chivalry: Medieval Warfare oyunu, savaş oyunları içerisindeki yerini almıştır. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanarak kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Chivalry medieval warfare oyununu indirdikten sonra menü ayarlarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Orta çağda çıkan acımasız savaşlara hazır mısınız? Oyunda korkusuz bir şövalyeyi yönetiyor olacaksınız. Göreviniz kuşaltma altındaki kalenizi korumak. Bunun için de iyi bir stratejiye ihtiyacınız olacak. Oyunu ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınız ile oynauabilirsiniz.

chivalry medieval warfare oyunu

Chivalry medieval warfare oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Karakterlerin tasarımları etkileyici olmuş Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo 2.4 GHz işlemci, 2 GB RAM, ATI Radeon 3870 ekran kartı ve 7 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine chivalry medieval warfare oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü aşağıdan indirebilirsiniz.

Download: Chivalry medieval warfare oyun indir