Çılgın Tarla 3 MadagaskarOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Alawar Entertainment Inc tarafından geliştirilen “Çılgın Tarla 3: Madagaskar” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sitemizden temin edebilirsiniz. Çılgın Tarla 3: Madagaskar oyunu simülasyon oyunları içerisinde yerini almaktadır. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Çılgın Tarla 3: Madagaskar oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunun demo sürümünde 5 adet çiftliği kurmanıza ve 30 farklı hayvan bakmanıza izin veriliyor. Ayrıca oyunda mücevher üretimi veya penguen yetiştirme gibi işleri de üstlenebilirsiniz.

Çılgın Tarla 3 Madagaskar

Çılgın Tarla 3 Madagaskar oyununun görsel efektleri gayet şirin bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Core 2 Duo 2.2 GHz işlemci, 1 GB RAM, 512 MB Ekran kartı ve 1.2 GB sabit disk alanı ihtiyacınız olacak. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Çılgın Tarla 3: Madagaskar oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri mükemmel olmasa da idare eder. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki linki kullanın.

Download: Çılgın Tarla 3: Madagaskar Oyun indir