Close Combat Gateway to CaenOyun indir sitemizin günkü oyun incelemesinde Slitherine Ltd. tarafından geliştirilen “Close Combat Gateway to Caen” adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Close combat gateway to caen oyunu simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Fantastik bir simülasyon oyunu. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Close combat gateway to caen oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Odon şehrindeki savaşa hazırlıklarınızı yapmaya çalışın. Oyunda ya Alman ya da İngiliz askerlerinin oluşturduğu orduyu yöneteceksiniz.

Close Combat Gateway to Caen

Close combat gateway to caen oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.5 GHz işlemci, 2 GB RAM, 512 Mb Ekran Kartı ve 3 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine close combat gateway to caen oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Close Combat Gateway to Caen Oyun indir