Oyun indir sitemizin bu oyun incelemesinde sizlerle Pivotal Games firması tarafından geliştirilen “Conflict : Vietnam” adlı oyununu paylaşacağız. Conflict : Vietnam oyunu savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunda kanlı bir savaşın içerisinde olacağız. Conflict : Vietnam oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Conflict : Vietnam oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin ve oyuna dahil olun. Oyunda 4 kişilik bir timi yönetiyoruz. Üst tarafından bize verilen görevleri yerine getirmemiz gerekiyor. Fakat bu hiçte kolay olmayacak.

Oyunun görsel efektleri yukarıdaki resimde de göreceğiniz gibi gayet başarılıdır. Ses efektleri ise bizi tamamen savaş ortamına dahil ediyor. Conflict : Vietnam oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.2 GHz işlemci, 128 MB Ram, 64 MB Ekran kartı ve 1.8 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçierlerimize Conflict : Vietnam oyununu önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet başarılı. Conflict : Vietnam oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Conflict Vietnam Oyun indir