ContagionOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Monochrome LLC tarafından geliştirilen “Contagion” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. Contagion oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuz sinema filminden uyarlanmıştır. Oyunun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Contagion oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunda kimseye dokunmamanız gerekli. Çünkü ölümcül virüs her tarafta olabilir ve sizin hayatta kalarak verilen görevleri yerine getirmeniz gerekiyor.

contagion oyunu

Contagion görsel efektler orta seviyede. Karakterler biraz daha başarılı olabilirdi. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.4 GHz Intel Dual Core işlemci, 8 GB RAM, NVidia 7600 ekran kartı ve 7 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine contagion oyununu önerebiliriz. Görsel ve ses efektleri idare eder. Oyunu kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Contagion Oyun indir