Counter-Strike: Global OffensiveOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Valve Corporation tarafından geliştirilen Counter-Strike: Global Offensive oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkı ile sunacağız. Counter-Strike: Global Offensive oyunu, Counter-Strike indir kategorisinde yer almaktadır. Savaş oyunları denilince bir kaç tane sayılı oyun hemen aklınıza gelir. İşte Counter-Strike ‘da o oyunlardan birisi. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Counter-Strike: Global Offensive oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyiniz. Oyunda terörist veya anti-terörist takımlarından birisini seçmeniz lazım. Görevleriniz stabil. Diğer takımı yok ederek görevi tamamlamak. Oyunda Source motoru kullanılmış. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkında olmayacaksınız.

counter strike global offensive oyunu

Counter strike global offensive oyununun görsel ve ses efektleri her zamanki gibi gayet başarılı bir şekilde oyuna aktarılmış. Ses efektleri tam bir operasyon havasını yansıtmaktadır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel ® Core ™ 2 Duo E6600 işlemci, 2 GB Ram, ATI Radeon HD 2400 ekran kartı ve 7.6 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak Counter-Strike indir kategorisinden oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Counter-Strike: Global Offensive oyununu önerebiliriz. Counter-Strike: Global Offensive oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Counter-Strike: Global Offensive Oyun indir