Oyun indirin bu yazısında sizlerinde çok sevdiği bir aksiyon ve macera oyunu Crysis 2 ile karşınızdayız. Crysis 2 oyununu EA Games firması dağıtıcılığını üstlenmiştir. Crysis 2 demosu deneme sürümü olarak sunulmuştur. Crysis 2 oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Crysis 2 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyiniz ve oyuna başlayınız. Oyunumuzda Crash Site ve Team Instant Action iki adet mod bulunmaktadır. Team Instant Action modunda tüm oyuncular 2 takıma ayrılıyor. Her takımın görevi en hızlı şekilde diğer takımdan daha fazla ölüm puanı toplamak. Crash Site modunda ise daha çok görev yapmayı sevenlere yönelik oluşturulmuş.

Crysis 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo 2Ghz işlemci, 2 GB RAM, NVIDIA 8800 GT ekran kartı ve 9 GB GB Boş sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak. Crysis 2 oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.

Sonuç olarak savaş ve macera türündeki oyunlardan hoşlanan ziyaretçilerimize Crysis 2 oyununu önerebiliriz. Crysis 2 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki linki kullanın.

Download: Crysis 2 indir