deadpoolOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde High Moon Studios tarafından geliştirilen Deadpool oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr ziyaretçileri ile paylaşacağız. Deadpool oyunu aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Çizgi filminden esinlenerek yapılmış bir oyundur. Kahramanımız ile bir çok olayın içerisine gireceksiniz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Deadpool oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Oyunda insanlar ve mutantlar arasında mücadelelere şahit olacak ve rakiplerinizi yok ederek puanları toplayacaksınız. Hayatta kalmak için elinizden geleni yapın.

deadpool oyunu

Deadpool oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun görsel efektleri çok başarılı olmuş. Karakterler çok güzel. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo E8200 işlemci, 2 GB RAM, GeForce 8800 GT ekran kartı ve 7 GB Harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine deadpool oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download: Deadpool Oyun indir