Delta Force XtremOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle NovaLogic firması tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan “Delta Force Xtreme” adlı oyunun incelemesinde bulunacağız. Delta Force Xtreme oyunu aksiyon oyunlarının içersinde yer almaktadır. Delta Force Xtreme oyununda teröristleri yok etmeye çalışacağız. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Delta Force Xtreme oyunu ile baş başa bırakalım.

Delta Force Xtreme oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkini kullanarak kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Delta Force Xtreme oyunundaki amacımız yukarıda belirtiğim gibi 3 farklı terörist grubunu yok etmektir. Delta Force’ nin bu serisinde Rusya, Çad ve Peru’da bulunan terörist gruplarıyla mucadele edeceğiz.

Delta Force Xtrem

Delta Force Xtreme oyunu sizleri zorlayacak birkaç oyundan birisidir. Bu zorluk sizleri Delta Force Xtreme oyununa bağlayacak özelliklerden birisi olacaktır. Delta Force Xtreme oyununda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka haritaları etkin bir biçimde kullanmanız gerekiyor.

Delta Force Xtrem

Delta Force Xtreme oyunundaki görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Patlama Efektleri insanları etkileyen özellikler birisidir. Ses efektleri ise sizlere savaş atmosferini yaşatacaktır. Delta Force Xtreme oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için AMD Phenom Triple Core 8750 Am2+ 2.4Ghz 3.5Mb 65Nm 95W 3600Mhz tray işlemci, Palit Ati Radeon HD +870 X2 Crossfire ekran kartı ve Seagate 2X1 Tb gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak aksiyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Delta Force Xtreme” oyununu önerebilirim. Delta Force Xtreme oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Delta Force Xtreme oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download : Delta Force Xtreme Oyun indir