demolition companyOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Giants Software tarafından geliştirilen “Demolition Company” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunacağız. Demolition Company oyunu, simülasyon oyunları içerisindeki yerini almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini indirmeniz gerekiyor.

Demolition Company oyununun demo sürümünü kurduktan sonra menü ayarlamalarını yaparak oyunumuza geçin. Oyundaki amacımız binaların, köprülerin yıkımını üstlenmek. Bunun için size verilen yıkım ekibini en iyi şekilde kullanmanız gerekiyor. Tabi eski binaları yaparken diğer sağlam yapılara kesinlikle zarar vermemelisiniz.

demolition company oyunu

Demolition company oyununun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. İş makineleri neredeyse gerçeğinkine yakın. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2 GHz Intel işlemci, 1 g ram, NVIDIA Geforce 6800 serisi ekran kartı ve 1 gb boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Demolition Company oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Demolition Company Oyun indir