desert thunderOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Desert Thunder adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. Desert thunder oyunusavaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Aksiyon dolu bir savaş sizleri  çöllerde bekliyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Desert thunder oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Büyük bir ordu başına geçmeniz için sizleri bekliyor. İyi bir strateji ile çöl savaşlarını kazanmanız gerekiyor. Askeri bilginizi konuşturmanız gerekli.

desert thunder oyunu

Desert thunder oyununun görsel efektleri mükemmel olmasa da idare edecek seviyede. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için P3 1.4 GHz işlemci, 256 MB RAM ve 64 MB DirectX 8 ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine desert thunder oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim gibi etkileyici. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Desert Thunder Oyun indir