Diablo 2 Oyun indirin bu oyun incelemesinden sizlerle  Blizzard Entertainment firması tarafından geliştirilen “Diablo 2” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Diablo 2 oyunu,  Diablo indir kategorisinde bulunan bir macera ve aksiyon oyunudur. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Diablo 2 oyununun heyecanına ortak edelim.

Diablo 2 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Diablo 2 oyunu yukarıda da belirtiğim gibi Diablo indir kategorisinde bulunan bir macera ve aksiyon oyunudur. Diablo 2 oyununa bir çok yenilik eklenmiş ve oyun daha güzel bir hale getirilmiş. Diablo 2 oyununda 3 büyük kardeşin peşine düşülmüş, Mephisto ve Diablo’yu yok etmiştir. Ancak Baal’ı elimizden malasef kaçmayı başarmıştı. Lord of Destruction ek paketinde ise, yıkımın efendisi olarak anılan Baal birliklerini göndermiş, ortamda çetin bir savaş hakim sürmektedir.

Diablo 2

Diablo 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Diablo 2 oyununda ses efektleri oyuncuları oyuna daha iyi adapte etmeyi sağlıyor. Diablo 2 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 233 MHz işlemci, 32 MB RAM, 650 MB disk alanı , 4X CD-ROM sürücü ve DirectX destekli ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak macera ve aksiyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Diablo 2 adlı oyunu önerebilirim. Diablo 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizany edilmiştir. Diablo 2 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download: Diablo 2 Oyun indir