Diablo 3 Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Blizzard Entertainment firması tarafından geliştirilen “Diablo 3” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Diablo 3 oyunu Diablo indir kategorisinde bulunan bir savaş oyunudur. Diablo 3 oyununda yine kötülere karşı amansız bir mücadele içinde olacağız. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Diablo 3 oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Diablo 3 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Diablo 3 oyununda Mephisto ve Baal’ ın, insanlığı istila etmek, onları uğursuz 1 şekilde köleleştirmek ve kendi isteklerine boyun eğdirmek amacı ile bu kutsal dünyaya ayak basmalarının üzerinden tam 20 yıl geçmiştir. İşte bu düzensizliği ortadan kaldırmak için elimizden geleni yapmamız gerekiyor.

Diablo 3

Diablo 3 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Diablo 3 oyunundaki karakterlerin tasarımları tek kelimeyle mükemmel. Diablo 3 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.4GHz ya da daha yüksek bir işlemci, 1Gb Ram veya daha iyisi , 128Mb ve Dx9 destekli ekran kartı ve 4 – 8 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Diablo 3 oyununu önerebilirim. Diablo 3 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Diablo 3 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download : Diablo 3 Oyun indir