Diablo

Aşağıda Blizzard Entertainment firması tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan “Diablo” adlı oyunun hilelerini bulabilirsiniz.  Diablo oyununun incelemesine  Diablo Oyun indir linkinden ulaşabilirsiniz. Diablo oyunundaki hileleri kullanabilmek için aşağıdaki işlemleri gerçekleştiriniz.

Daha güçlü düşmanlar : Enter tuşuna basın, “players 8” yazın ve ardından tekrar Enter’a basınız. Böylece oyunda 8 oyuncu varmış gibi olacak, düşmanlar güçlenecektir. Bunu yapmak, oyundaki bazı yerleri çok zorlaştırabilir, ancak oyunun başında hızlı level atlamanızı sağlar.

Diablo’yu kolay öldürmek : Life Steal (en az %15) yeteneği ile maksimum Lightning Resistance, Diablo’yu öldürmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca Diablo’yu 1 köşeye çekerseniz, daha kolay vuruş yapabilirsiniz.

Kolay gem yükseltmek : Bir gem’i yükseltmek için 1 gem shrine bulun. Yükseltmek istediğiniz gem’i inventory’nize koyun. Başka gem’lerin inventory’nizde bulunmadığından emin olun. Gem shrine’a tıklayın. Inventory’nizdeki gem’i yükseltilmiş olarak yerde bulacaksınız.

Ses değişikliği : Oyundayken Enter tuşuna basıp “SOUNDCHAOSDEBUG” yazarsanız oyunun seslerinde değişim olacaktır. Hileyi kapatmak için hile kodunu tekrar girin.