Dracula: The ResurrectionOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Anuman , Microids ikilisi tarafından geliştirilen “Dracula: The Resurrection” adlı oyunun demo sürümünü incelememizin sonundan indirebilirsiniz. Dracula the resurrection oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Dracula the resurrection oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunumuzda korkunç karakter draculaya karşı mücadele vereceksiniz. Londra sokaklarında dedektifimizi yönlendirerek draculayı yok etmeye çalışacaksınız.

Dracula: The Resurrection

Dracula the resurrection oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakterler iyi dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 3 GHz işlemci, 1 GB RAM, GeForce 6800 GT ekran kartı ve 1 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine dracula the resurrection oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz gayet iyi.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Dracula The Resurrection Oyun indir