Euro Truck Simulator 2Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde SCS Software tarafından geliştirilen “Euro Truck Simulator 2” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunacağız. Euro Truck Simulator 2 oyunu simülasyon oyunları içerisindeki yerini almıştır. Oyunun ilk sürümü olan Euro Truck Simulator oyun severler tarafından çok tutuldu. Oyun üreticileri de oyunun ikinci sürümü olan Euro Truck Simulator 2 oyununu piyasaya sürdü. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyiniz. Oyunumuza değişik tırlar eklenmiş. Yine görevimiz aynı şehirler arasında nakliye işini yapacağız.Bunun için hızlı olmanız gerekiyor. Oyunda 60 ‘dan fazla şehre yer verilmiş. Ayrıca kendi filomuzu da kurabiliriz.

euro tuck simulator 2 oyunu

Euro Truck Simulator 2 oyununun ekran görüntüsü birinci oyuna göre biraz daha üzerinde durulmuş. Tırlar ve şehirler gayet başarılı bir şekilde oyuna aktarılmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Core 2 Duo 2.2 GHz işlemci, 1 GB RAM, 512 MB Ekran kartı ve 1.2 GB sabit disk alanı ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize Euro Truck Simulator 2 oyununu önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz gibi oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki linkini kullanın. Açılan sayfadaki kırmızı renkteki download linkini kullanarak Your download is ready. Please click here to download the file yazısındaki linkini kullanın.

Download: Euro Truck Simulator 2 Oyun indir