Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde NovaLogic tarafından geliştirilerek oyun piyasasına sunulan F-22 Lightning 3 adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. F-22 Lightning 3 oyunu savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Gerçek bir uçak sürme deneyimi yaşamak istiyorsanız f-22 lightning 3 oyunu tam sizlere göre. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

F-22 lightning 3 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunda sadece oyunculara uçak sürme keyfini yaşatmak istenmiş. Bunun içinde gereksiz uygulamalardan kaçınılmış. Tabi oyun sandığınız kadar kolay olmayacak. Zorlu hava şartlarında uçağınızı kontrol etmekte zorlanacağınız zamanlarda geçireceksiniz.

F-22 lightning 3 oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. P2 200 MHz işlemci, 32 Mb geçici bellek, 4 mb ekran kartı ve 220 Mb boş alan gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyulmakta. Yani oyunu çok eskiden kalma bir bilgisayar hariç hepsinde çalıştırabilirsiniz.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize F-22 Lightning 3 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. F-22 Lightning 3 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: F-22 Lightning 3 Oyun indir