Oyun indir sitesinin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Ubisoft Montreal firmasının geliştirdiği Far Cry 3 oyununu inceleyeceğiz. Oyunumuz Far Cry indir kategorisinin bir oyunudur. Far Cry 3 oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Oyunu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin ve oyuna geçin. Far Cry 3 oyununda Jason adlı karakteri canlandırıyoruz. Yönettiğimiz karakter Tropik adalara yeniden dönüyor. Kısa süre öncesine kadar sakin suların üzerinde, kız arkadaşıyla yol alıyordu. Ne olduysa oldu artık, hatırlamıyor, fakat kız arkadaşının ortalarda görünmediği, kaçacak ne 1 teknesinin, ne de bir planörünün olmadığını biliyor. Evet oyunumuz böylelikle başlıyor.

Far Cry 3 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak için P4 işlemci, 1 GB Ram, 256 MB Ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız. Far Cry 3 oyununu oynarken kendinizi kaybedebilirsiniz. Sonuç olarak Far Cry serisini sevenler için Far Cry 3 ideal bir oyun. Far Cry 3 oyununun demosunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Far Cry 3 Oyun indir