fifa 2013Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde fifa indir kategorisinde bulunan Fifa 2013 oyunu ile karşınızdayız. Fifa oyunları suskunluğu bu sene erken bozdu ve oyunu erkenden duyurdu. Fakat Türkleri üzecek bir haber oyun üreticilerinden geldi. Fifa 2013 oyununda Galatasaray dışında, Spor Toto Süper Lig takımlarından hiçbirisi yok. Bunun nedeni de TFF’nin toplu lisans vermekten vazgeçmesi ve TFF’den “Kulüpler ile tek tek görüşün” yanıtını alması nedeniyle EA Sports, Türkiye Ligi’ni listeye dahil etmedi. Daha fazla uzatmadan oyunun içeriğine geçelim.

Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra Fifa 2013 menü ayarlarını yaptıktan sonra menü ayarlamalarına geçin. Oyunda Türkiye’den sadece Galatasaray, diğer dünya devleri Arsenal, Juventus, Manchester City, AC Milan ve Borussia Dortmund gibi takımlar bulunmaktadır. Oyunu multiplayer modda arkadaşlarınız ile yada single modda arkadaşlarınız ile turnuvalara katılabilirsiniz.

Fifa 2013 oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core2Duo@ 2.4Ghz işlemci, 2 Gb RAM ve NVIDIA GEFORCE 8800 GT ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak Fifa oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Fifa 2013 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri tüm sürümlerde olduğu gibi başarılı bir şekilde üretilmiş. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download : Fifa 2013 Oyun indir