Fifa Manager 10 Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle fifa manager oyun kategorisinde bulunan ve EA Sports oyun firması tarafından, oyun piyasasına sunulan “Fifa Manager 10” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Fifa Manager 10 oyunu adından da anlaışılacağı üzere manager oyunlarının içersinde bulunmaktadır. Daha fazla uzatmadan Fifa Manager 10 oyununun incelemesini yapacağız.

Fifa Manager 10 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkini kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.  Fifa Manager 10 oyunun 2009-2010 yılları arasında takım kadroları bulunmaktadır. Tabiki bu kadroları beğenmezseniz kendiniz transfer yababilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir durumdur.

Fifa Manager 10

Fifa Manager 10 oyununda menü ayarlamaları diğer fifa manager oyunlarındaki gibidir. Fifa Manager 10 oyunda transfer yapabilmek için gereken bütçeye sahip olmanız gerekmekte veya bu bütçeyi sağlamanız gerekmektedir. Fifa Manager 10 oyununda görsel ve ses efektleri diğer serilerde olduğu gibi gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır.

Fifa Manager 10

Fifa Manager 10 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel P4 2800 Mhz işlemci, 1.5 Gb Ram, 128 mb Geforge 6600 video kart ve 7 Gb harddisk alanı gibi sistem gereksinimleri bulunmaktadır.

Sonuç olarak Fifa Manager oyunlarından hoşlanan ziyareyçilerimize Fifa Manager 10 oyununu önerebilirim. Fifa Manager 10 oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda belirtiğim gibi gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Fifa Manager 10 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanmanız gerekte.

Download : Fifa Manager 10 Oyun indir