Football Manager 2007 Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Football Manager indir kategorisinde bulunan Sega ve Sports Interactive firmaları tarafından geliştirilen “Football Manager 2007” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Football Manager 2007 oyunu yukarıda da dediğim gibi manager oyunlarının içersinde bulunmaktadır. Daha fazla uzatmadan Football Manager 2007 oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Football Manager 2007 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Football Manager 2007 oyununda yerli ve yabancı bir çok takımı bulabileceksiniz. Bu takımların yanında Football Manager 2007 oyununda milli takımlara da yer verilmiştir. Bu takımlardan birini seçerek Football Manager 2007 oyununa başlayınız.

Football Manager 2007

Seçtiğiniz takımın teknik tirektörlüğünü yapacak ve bu takımın şampiyonluklar yaşamak için elinizden geleni yapmaya çalışacaksınız. Football Manager 2007 oyununda 1 takımdaki oyuncularınızın tempolarını denetliyorsunuz as ve yedek kadro olmak üzere kampa giriyorsunuz maçlara hazırlanabiliyorsunuz.

Football Manager 2007

Football Manager 2007 oyununda her kazanılan maç başına para alıyorsunuz kazandığınız para ve kupalara göre tecrübenizde artıyor. Football Manager 2007 oyununun ses ve görüntü efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Football Manager 2007 Demo, Türkçe Windows XP kurulu bilgisayarlarda çalışmamaktadır. Bu neden oyunu problemsiz 1 biçimde oynayabilmeniz için birtakım farklılıklar yapmanız gerekir.

Sonuç olarak futbol oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Football Manager 2007 oyununu önerebilirim. Football Manager 2007 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Football Manager 2007 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download : Football Manager 2007 Oyun indir