Franchise Hockey Manager 2014Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Out of the Park Developments tarafından geliştirilen Franchise Hockey Manager 2014 adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. Franchise hockey manager 2014 oyunu, simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Ülkemizde fazla gelişmemiş fakat Amerika da çılgınlık derecesine gelmiş bir spor oyunu hokey ile karşınızdayız. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Franchise hockey manager 2014 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Oyunların kadrolarında 2013-14 ait sporcular yeni takım kadrolarına yer verilmiş.

Franchise Hockey Manager 2014

Franchise hockey manager 2014 oyununun görsel efektleri kendi alanındaki oyunlara göre gayet iyi. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1 GHz işlemci, 1 GB RAM ve 1 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine franchise hockey manager 2014 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Franchise Hockey Manager 2014 Oyun indir