Fun Monster Truck Race 2Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde mobil oyunlardan biri olan Fun Monster Truck Race 2 ‘nin demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Fun Monster Truck Race 2 oyunu , mobil oyunlar kategorisinde yer almaktadır. Yolculuklarınız artık sıkıcı geçmeyecek. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Fun monster truck race 2 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Kamyonet tipindeki aracınız ile iyi vakit geçireceksiniz. Engeller sizleri durduramayacak. Çünkü aracınız çok güçlü.

Fun Monster Truck Race 2

Fun Monster Truck Race 2 görsel efektleri bir önceki sürüme göre biraz daha güzel. Oyun tasarımcıları arabaları üzerinde biraz daha iyileştirme yapmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.1 ve üzeri android sürümü, 9,8 Mb boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Fun Monster Truck Race 2 Oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Fun Monster Truck Race 2 Mobil Oyun indir