Game Stock Car Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Reiza Studios tarafından geliştirilen Game Stock Car oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunacağız. Game Stock Car oyunu araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Korkusuz bir şoförseniz yarışımıza sizleri de bekliyoruz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Game Stock Car oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yapın ve oyunumuza geçin. Kendinize en uygun arabayı seçtikten sonra korkusuzca yarışmaya katılın ve birinci olmak için elinizden geleni yapın.

game stock car oyunu

Yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere Game Stock Car oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Araba ve yarış pistlerinin tasarımları gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.4 Ghz işlemci, 1 Gb Ram, 128 mb Video Ram ekran kartı ve 4 Gb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Game Stock Car oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Software indir: Game Stock Car Oyun indir