Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Massive Entertainment tarafından geliştirilen Ground Control 2: Operation Exodus adlı oyunun demosunu sizlerle paylaşacağız. Ground control 2 operation exodus oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Ground control 2 operation exodus oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna başlayın. Oyunda sizlere verilen görevleri yerine getirmeye çalışacaksınız. Böylece aksiyon başlamış olacak. Oyun ister Single player modunda tek başınıza isterseniz de Multiplayer modunda arkadaşlarınız ile internet üzerinden oynayabilirsiniz. Oyunda NSA adında bir gruba üye olacağız ve düşmanlarımızı yok etmeye çalışacağız.

Ground control 2 operation exodus oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlayacağınız üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Ses efektleri ise oyunu daha da heyecanlı bir duruma getiriyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 800 MHz CPU, 128 MB RAM, 32 MB ekran kartı ve 1500 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon ve savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz için Ground Control 2: Operation Exodus oyununu öneririz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet iyi durumda. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Ground Control 2: Operation Exodus Oyun indir