Oyun indirin bu oyun incelemesinde Rockstar firması tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan Gta oyununun Gta İstanbul City yaması ile karşınızdayız. Gta İstanbul City oyunu gta indir kategorisinde yer almakta ve Gta Türk City versiyonunun 2 yamasıdır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelemenin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Öncelikle oyun GTA Türk City den daha iyi olduğunu ve buradaki hataların düzeltildiğini söyleyebilirim. Kendi müziklerinizi oyunun bu modunda dinleyebileceksiniz. Arabalar hepsi değiştirildi. Mevcut arabaların yerlerine Tofaş Kartal, Murat 131 gibi Türkiye ‘ye özgü arabalar getirildi. Değişiklikler arabalar ile sınırlı değil tabiki. Gazetelerde sabah ve Türkiye gazetesine yer verilmiş. Kısacası bir çok yenilik sizleri bekliyor.

Gta oyunlarının görsel ve ses efektleri her zaman güzel olmuştur. Bu pakette de bu özellik bozulmamış. İstanbul ‘a özgü görsel özellikler oyun içerisinde mevcut. GTA 4 oyununu bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorsanız bu paketi de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak GTA oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Gta İstanbul City paketini önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılı. Gta İstanbul City paketini indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanabilirsiniz.

Download: Gta İstanbul City oyun indir