Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Flying Wild Hog tarafından geliştirilerek oyun piyasasına sunulan “Hard Reset” adlı oyunu paylaşacağız. Hard Reset savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyun çıktığı günden bu yana oyun piyasasında deprem etkisi oluşturmuştur. Hard Reset oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.


Hard Reset oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna başlayın. Oyunumuz zamanı gelecekte yani 2436 yılında geçmektedir. İnsanlar teknoloji iyi kullanamamış ve robotlar dünyayı ele geçirmiş ve insanları yok etmeye başlamıştır. Buna artık dur demenin zamanı gelmiştir.

Hard reset oyununun görsel efektlerden de anlaşılacağı üzere gayet başarılıdır. Mekan tasarımları gayet yaratıcı olmuş. Ses efektleri ise oyuna daha çabuk adapte olmamızı sağlıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.5 GHz Intel Pentium 4 işlemci, 2 GB Ram, 512 MB NVIDIA GeForce 8800GS ekran kartı ve 4 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanıyorsanız Hard Reset tam sizlere göre bir oyun. Hard Reset oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda belirtiğimiz gibi gayet iyi. Hard Reset oyununun demo sürümünü aşağıdaki download linkinden indirebilirsiniz.

Download: Hard Reset Oyun indir