Into The DarkOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Austrian studio HomeGrown Games tarafından geliştirilen Into The Dark adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunacağız. Into The Dark oyunu savaş oyunları içerisindeki yerini almıştır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Into The Dark oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçin. Oyunumuz kaosun olduğu bir dönemde geçmektedir. Bu dönemde herkes birbirine ihanet ediyor. Bunun için dikkatli hareket edin. Düşmanlarınıza nişan alın ve onları birer birer ortadan kaldırın. Oyunda son derece donanımlı silahlara yer verilmiştir.

Yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere into the dark oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılıdır. Mekanların tasarı gayet başarılı. Fakat bir ürpertici bir şekilde dizayn edilmiş. Ses efektleri de korku faktörünü ortaya koyuyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo 2.0 GHz işlemci, 2 Gb Ram, 2 Gb boş sabit disk alanı ve NVIDIA GeForce 7600 ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak macera ve savaş oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Into The Dark oyununu önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğim gibi oyunun ses ve görüntü efektleri etkileyici. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor. Açılan sayfada oyun indirmek için kırmızı renkteki download buttonuna basarak Your download is ready. Please click here to download the file linkini kullanmanız gerekiyor.

Download: Into The Dark Oyun indir