Oyun indirme sitemizin bu günkü yazısında sizlerle istanbuloyun.com tarafından hazırlanan İstanbul Kıyamet Vakti Derindeki Sır 3 ile karşınızdayız. İstanbul Kıyamet Vakti Derindeki Sır 3 oyunu online oyunlar arasında yer almaktadır. Oyunu incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İstanbul Kıyamet Vakti Derindeki Sır 3 oyununda yer altında yaşayan canavarlar ya da saklı türler adı verilen canlılarla 1 savaşta yer alıyoruz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. İstanbul’ un tarihi mekanlarına oyunda yer verilmiş. Oyunda gelişmiş karakter yaratma sistemi ve seçenekleri bulunmaktadır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için bilgisayarınızda P4 1.5 GHz işlemci, 512 MB Ram, 1.2 GB boş sabit disk alanı ve internet bağlantınızın olması gerekmektedir.

Sonuç olarak online oyunlardan hoşlanan ziyaretçilerimiz bu oyunu deneyebilir. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılı. İstanbul Kıyamet Vakti Derindeki Sır 3 oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: İstanbul Kıyamet Vakti Derindeki Sır Oyun indir