Joe DangerOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Hello Games tarafından geliştirilen Joe Danger oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlerle paylaşacağız. Joe Danger oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Hızın tadını çıkarmak istiyorsanız bu oyunu denemeniz gerekli. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Joe Danger oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyip. Oyuna geçin. Oyun diğer oyunlardan çok değişik. Oyunda seçtiğiniz motor ile bazen zamana bazen de diğer motorculara karşı mücadele vereceksiniz. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.

joe danger oyunu

Joe Danger oyununun görsel efektleri mükemmel olmasa da idare eder. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.0Ghz Dual core işlemci, 1 GB RAM ve 700 MB harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak motor oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Joe Danger oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Download: Joe Danger Oyun indir