Kill The Bad GuyOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Exkee tarafından geliştirilen Kill The Bad Guy adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız.  Kill the bad guy oyunusimülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Bilgisayar kaynaklarını fazla harcamayan bir oyun. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Kill the bad guy oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Kötü insanların infazını gerçekleştirmeniz gerekiyor. Gangsterlere, hırsızlara ve mafyaya karşı mücadele vermeniz gerekiyor.

Kill The Bad Guy

Kill the bad guy oyunun görsel efektleri gayet basit bir şekilde hazırlanmış. Bu yüzden oyunun grafikleri düşük fakat gayet güzel bir içerik. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.4 Ghz (Intel Core i5 işlemci, 4 GB RAM, GeForce 8000 ekran kartı ve 2 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine kill the bad guy oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Kill The Bad Guy Oyun indir