Man Of PreyOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Buka Entertainment tarafından geliştirilen Man Of Prey adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Man of prey oyunu, Strateji Oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmalısınız.

Man of prey oyununun demo sürümünü bilgisayarınıza kurduğumuza göre oyunumuza geçebiliriz. Ülkedeki işgallere karşı çıkacak ve durdurmak için adamlarınız ile büyük bir mücadele vereceksiniz. Bunu yaparken asker toplayacak yeraltı sığınaklarını bulmaya çalışacaksınız.

Man Of Prey

Man of prey oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 işlemci, 1 GB RAM, 128 MB ekran kartı ve 3 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine man of prey oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Man Of Prey Oyun indir