March of WarOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde ISOTX tarafından geliştirilen “March of War” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. March of War oyunu, strateji ve savaş oyunları içerisindeki yerini almıştır. Oyunda verilen görevleri korkusuz kahraman bir asker olarak yerine getirmeye çalışacaksınız. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

March of war oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü düzenlemelerini gerçekleştirerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyunumuz dünya savaşlarını geniş bir hikaye içerisine almakta ve çoğu ülkeyi bünyesinde barındırmaktadır. Oyunumuzu ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarını ile oynayabilirsiniz.

march of war oyunu

March of War oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunda 3d modelleme kullanılmıştır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Dual-Core 2.5 GHz İşlemci, 8 GB RAM, Nvidia GeForce GTX 285 ekran kartı ve 2 GB harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız vardır.

Sonuç olarak uzay savaşları oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize march of war oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılıdır. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: March of War Oyun indir