metal driftOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Black Jacket Studios tarafından üretilen ve geliştirilen Metal Drift adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunuyoruz. Metal Drift oyunu, savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Metal Drift adlı oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Metal Drift oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Oyunda uzayın derinliklerinde savaşacaksınız. Oyunumuz 16 yaş grubuna hitap ediyor. Oyundaki temel amacımız Spawn manyetik topunu almaya çalışmak. Bunun için de eliniznden gelenin en iyisini yapmanız gerekiyor. Golleri atarak görevi tamamlamanız gerekiyor. Görevleri tamamlarsanız kendinizi geliştirmek için silah ve araç takviyesi yapabiliyorsunuz.

metal drift oyunu

Metal drift oyununun görsel efektleri yukarıda da gördüğünüz üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Ses efektleri ise oyuna farklı bir hava katıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Pentium IV 1.8 Ghz işlemci, 1 GB Ram, 128 MB Ekran Kartı ve 250 MB Harddisk alanı gibi sistem ihtiyaçlarına gereksinim duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Metal Drift oyununu sunabiliriz. Metal Drift oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız lazım.  Açılan sayfadaki oyun indirme linkini kullanmanız lazım.

Download: Metal Drift Oyun indir