Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Keen Software House tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan Miner Wars 2081 adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Miner Wars 2081 oyunu macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuzda uzayın derinliklerine doğru maceralı bir yolculuğa çıkacağız. Oyunun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonunda bulunan download linkini kullanın.

Miner Wars 2081 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin ve oyunumuza geçin. Oyunumuz yeraltı ve uzayda geçmektedir. Düşmanlarımızı yok etmek için çok ağır silahlar kullanmamız gerekecek. Kısacası oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.

Miner Wars 2081 oyununun görsel efektleri biraz zayıf olmuş. Ses efektleri ise oyunu biraz topluyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.0 GHz işlemci, 1.5 GB Ram, 128 MB ekran kartı ve 3 Gb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz için Miner Wars 2081 oyununu bir alternatif olarak sunabiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri mükemmel olmasa da gayet sürükleyici bir oyun. Miner Wars 2081 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Miner Wars 2081 Oyun indir