Mining & Tunneling SimulatorOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde United Independent Entertainment GmbH tarafından geliştirilen Mining & Tunneling Simulator adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Mining tunneling simulator oyunu simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır.  Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız yeterli olacaktır.

Mining tunneling simulator oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamanız gerekiyor. Amacımız dağları delerek yeni yollar yapmak. tabi bu kolay bir olay değil. Gerçekliğe önem verilmiş.

Mining & Tunneling Simulator

Mining tunneling simulator oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü sorunsuz bir şekilde oynamanız için 3,0 GHz Pentium işlemci, 4 GB RAM ve Nvidia Geforce GTX 560 ekran kartı ve 1 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine mining tunneling simulator oyununu bir alternatif olarak sunabiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Mining & Tunneling Simulator Oyun indir