moonbase alphaOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Virtual Heroes, Inc tarafından geliştirilen Moonbase Alpha adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Moonbase Alpha oyunu, simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Moonbase Alpha oyununda uzay teması ele alınmış. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanarak kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Moonbase Alpha oyununu demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda uzaydaki bir astronotu yönetiyor olacağız. Sizden başka iki tane daha astronot olacak. Yıldız yağmurlarına dikkat ederek oyunda en yüksek puanı almanız gerekiyor. Oyunu isterseniz tek başınıza isterseniz de çoklu olarak oynayabilirsiniz.

moonbase alpha oyunu

Moonbase alpha oyununun görsel efektleri gayet iyi. Uzay teması oyuna iyi işlenmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.4 GHz Çift Çekirdekli İşlemci, 4 GB Ram, NVIDIA 9000 Ekran kartı ve 5 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Moonbase Alpha oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri oyun için yeterli derecede. Oyunun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download: Moonbase Alpha Oyun indir