Mortal Kombat 3 Oyun indirOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Arcade firmasının oyun piyasasına sunduğu “Mortal Kombat 3” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Mortal Kombat 3 oyunu dövüş oyunlarının içersinde yer almaktadır. Mortal Kombat serisinin bu oyunda düzenlenen dövüş turnuvasında birinci olmaya çalışacağız.

Mortal Kombat 3 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Mortal Kombat 3 Oyunu yukarıda da belirtiğim gibi dövüş oyunlarının içersinde yer almaktadır. Oyundaki amacımız düzenlenen dövüş turnuvasında birinci olmak ve altın madalyayı almak. Dövüş turnuvasındaki maçlar Raundlar halinde olmaktadır.

Mortal Kombat 3 Oyun indir

Mortal Kombat 3 oyununa başlamadan önce turnuvada yarışacağınız dövüşcüyü seçiniz. Bunu yapmadan önce dövüşcünüzün tüm özelliklerinizi bilmeniz gerekmekte. Çünkü rakipleriniz gerçekten çok güçlü olacaktır. Mortal Kombat 3 oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır.

Mortal Kombat 3 Oyun indir

Mortal Kombat 3 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 2 400 Mhz işlemci, 16 MB Ekran kartı, 128 MB RAM ve 90 MB boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Mortal Kombat 3 oyununu önerebilirim. Mortal Kombat 3 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Mortal Kombat 3 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download : Mortal Kombat 3 Oyun indir