Mortal Kombat 5 Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Midway Game firması tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan “Mortal Kombat 5” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Mortal Kombat 5 oyunu sizin de bildiğiniz üzere dövüş oyunlarının içersinde bulunmaktadır. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Mortal Kombat 5 oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım. Mortal Kombat 5 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Mortal Kombat 5 oyunu yukarıda da belirtiğim gibi dövüş oyunlarının içersinde bulunmaktadır. Mortal Kombatın bu serisinde dövüşcülerimize bir çok ek özellik verilmiştir. Dövüş turnuvasına katılmadan önce seçiğiniz karakteri tanımanızı tavsiye ederim.

Mortal Kombat 5

Mortal Kombat 5 oyununun görsel ve ses efektleri diğer serilerde olduğu gibi gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Mortal Kombat 5 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 233 MHz işlemci, 32 MB Ram, akcelerator 3D ekran kartı ve 500 MB Harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak dövüş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Mortal Kombat 5 oyununu önerebilirim. Mortal Kombat 5 Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Mortal Kombat 5 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download : Mortal Kombat 5 Oyun indir