MotoGp 2 Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Milestone firması tarafından geliştirilen ve Capcom şirketi tarafından da oyun piyasasına sunulan “MotoGp 2” adlı oyunun incelemesini yapacağız. MotoGp 2 oyunu MotoGp indir kategorisinde buluna bir motor yarış oyunudur. Sizleri daha fazla meraklandırmadan MotoGp 2 adlı oyunun incelemesini yapmaya başlıyalım.

MotoGp 2 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. MotoGp 2 oyunu yukarıda da belirtiğim gibi motor yarış oyunlarının içersinde bulunmaktadır. MotoGp 2 oyununda yüksek hız yaparak turnuvada birinci olmaya çalışacaksınız.

MotoGp 2

MotoGp 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. MotoGp 2 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 450 MH işlemci, 128 MB RAM, Windows 98/ME/2000/XP işletim sistemi, DirectX-compatible video card ve 615 MB boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak motor oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “MotoGp 2” adlı oyunu önerebilirim. MotoGp 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. MotoGp 2 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download : MotoGp 2 Oyun indir