Munich Bus SimulatorOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde TML-Studios tarafından geliştirilen Munich Bus Simulator adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Munich bus simulator oyunu simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız yeterli olacaktır.

Munich bus simulator oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamanız gerekiyor. Oyunumuzda dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Münihte otobüs şoförlüğü yapacağız. Kurallara uyun.

Munich Bus Simulator

Munich bus simulator oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü sorunsuz bir şekilde oynamanız için Dual core 3 GHz işlemci, 4 MB RAM, GeForce GTX 680 ekran kartı, 5 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine munich bus simulator oyununu bir alternatif olarak sunabiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Munich Bus Simulator Oyun indir