muscle car 3Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde 3 Romans ve Silverfish Studios firmalarının geliştirdiği Muscle Car 3 adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Muscle Car 3 oyunu araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Muscle Car oyunlarının üçüncü serisi olan bu oyun kendinden çok söz ettireceğe benziyor. Bizce  Gta indir kategorisindeki oyunlar kadar başarılı bir oyun. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Muscle Car 3 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Oyunu diğer araba yarış oyunlarından ayıran nokta. Arabanızı en ince ayrıntısına kadar sizin oluşturmanız. Yani arabanız üzerinde istediğiniz modifiyeyi yapmakta özgürsünüz. Yarışları kazanmak için de elinizden geleni yapmanız gerekli.

muscle car 3 oyunu

Muscle car 3 oyununun görsel efektleri yukarından ekran görüntüsünden de anlayacağınız üzere gayet başarılı olmuş. Araba tasarımları gayet başarılı. Ses efektleri ise oyuna daha çabuk adapte olmamızı sağlıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium III 800 MHz işlemci, 256 MB RAM, 64MB 3D Ekran Kartı ve 1 GB Sabit Disk Alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Muscle Car 3 oynamasını önerebiliriz. Muscle Car 3 oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı olmuş. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Muscle Car 3 Oyun indir