NBA Live 99 Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Electronic Arts firması tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan “NBA Live 99” adlı oyunun incelemesini sunacağız. NBA Live 99 oyunu adından da anlayacağınız üzere spor oyunlarının içersinde yer almaktadır. Sizleri daha fazla meraklandırmadan NBA Live 99 oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

NBA Live 99 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. NBA Live 99 oyunu yukarıda da belirtiğim gibi basketbol oyunlarının içersinde yer almaktadır. NBA Live 99 oyununda Micheal Jordan ile birlikte basketbol zevkine varmak ve en güzel hareketleri oyunda kullanmak ve basketbol hazzını sonsuz derecede alabilmek için sizlere oyunun bu sürümünü tavsiye ederim.

NBA Live 99

NBA Live 99 oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. NBA Live 99 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel 1.3 ghz işlemci, Ati Redoen 7500 grafikli kartı, 256 mb ram, ve 8 gb boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır. NBA Live 99 oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamıyacaksınız.

Sonuç olarak spor oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize NBA Live 99 oyununu önerebilirim. NBA Live 99 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. NBA Live 99 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download : NBA Live 99 Oyun indir