NS2: Combat Oyun indir sitemiz bu günkü oyun incelemesinde Faultline Games tarafından geliştirilerek “NS2: Combat” adlı oyunun demo sürümünü paylaşacağız. Natural selection 2 combat oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Görevleri hızlı bir şekilde yerine getirin. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza oyunindir.biz.tr ayrıcalığı ile taşımak için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Natural selection 2 combat demo sürümünü kendi yükledikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyunumuza geçin. Oyunda deniz piyadeleri ile zorlu bir mücadele vereceksiniz. Temel savunma sistemleri üzerinde uzay gemilerini kullanacaksınız. Oyunda 5 orijinal harita bulunuyor.

NS2: Combat

Natural selection 2 combat oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Uzay gemileri oldukça başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core i5 at 3.2 GHz işlemci, 8 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 660 ekran kartı ve 12 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon ve aksiyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine ns2 combat oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: NS2 Combat Oyun indir