Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde ParkESM tarafından geliştirilen Operation 7 adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Operation7 oyunu FSP ve savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Operation 7 oyununu oynarken tam olarak savaş atmosferini yaşayacaksınız. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Operation7 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin ve oyuna geçin. Oyunda Death Match, Survival ve Başkan Avı olmak üzere 3 farklı mod bulunmakta. 24 oyuncu ile dışarıda sizleri büyük bir savaş bekliyor. Operation 7 oyununun başında sizlere 30000 Altın veriliyor. Bunlar ile güçlü silahları seçin. Oyundaki silahlar günümüzün modern silahları.

Operation 7 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Karakter ve silah tasarımları gayet etkileyici. Mekan tasarımları ile ise oyunu daha heyecanlı bir hale getirmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium III 800 MHz işlemci, Geforce 2MX Ekran kartı, 256 MB Ram ve 2 Gb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Operation 7 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki linki kullanın.

Download: Operation 7 Oyun indir