Oyun indir ‘in bu yazısında sizlerle Konami firmasının geliştirdiği Pro Evolution Soccer 2011 oyununu sunacağız. Pes 2011 oyunu pes indir kategorisinin futbol oyunlarından birisidir. Oyunun bu serisinde bir çok yenilik mevcut. Pes 2011 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Pes 2011 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda ister turnuvalara katılıp kupalar kaldırabilir isterseniz de multiplayer özelliğinden yararlanarak arkadaşlarınızla oyunu oynayabilirsiniz. Oyunda takımların kadroları 2011 yılı baz alınarak düzenlenmiştir. Maçları kazanmak için iyi bir taktik ve takım oyunu oynamanızı öneririm. Cristiano Ronaldo, Messi gibi oyuncularla da bireysel oynayabilirsiniz tabiki.

Pes 2011 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Futbolcuların ve sahaların tasarımları mükemmel. Ayrıca tribünün ve seyircilerin ses efektleri de bizleri oyundaymış gibi hissettiriyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Core 2 Duo E4400 2.0GHz işlemci, GeForce 7900 GT ekran kartı, 2 GB Ram, 8 GB boş sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Sonuç olarak pes oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz Pes 2011 oyununu deniyebliir. Pes 2011 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Pes 2011 indir